RIR Projektowanie Wnętrz


O pracowni

Pracownia projektowa RIR – miejsce, gdzie spełni się Państwa marzenie o radości życia w wyjątkowym otoczeniu, przestrzeni, która sprzyja wypoczynkowi, pobudza do pracy i zabawy, wykreowanej tylko dla Was. Pasja tworzenia, projekty pełne pozytywnej energii, profesjonalizm, zadowoleni klienci – to nasze motto.

Pracownia projektowa RIR , która działa na rynku od ponad 10 lat, została założona przez doświadczonego artystkę-plastyka – Iwonę Raczkowską.

Oferta Pracowni skierowana jest zarówno do Klientów indywidualnych, którzy chcą zamówić projekt wnętrza bądź to malutkiej kawalerki, reprezentacyjnego apartamentu lub przestronnego domu rodzinnego, jak i Klientów biznesowych szukających pomysłu na ciekawe biuro, elegancką restaurację lub inne wnętrze komercyjne.

Projekty Pracowni są oryginalne i niepowtarzalne – tak jak niepowtarzalne są dla nas Państwa potrzeby i oczekiwania. Do każdego projektu podchodzimy w sposób indywidualny i nieszablonowy, z pełnym zapału profesjonalizmem. Tworzymy wnętrza wygodne, piękne, pełne harmonii, emanujące wyczuciem stylu i estetyką a jednocześnie funkcjonalne. Proponujemy ponadczasowe rozwiązania, które cieszą urodą i praktycznością przez lata. Dbamy o wybór właściwych, wysokiej jakości materiałów wykończeniowych, a kierując się zasadą, że to detal wieńczy dzieło starannie dobieramy ozdoby – które nadają przestrzeni mieszkalnej wyjątkowego, oryginalnego charakteru.

W swoich projektach nieszablonowo łączymy elementy designerskie, odzwierciedlające współczesne tendencje modowe z równowagą klasycznych kompozycji. Rozwijamy ciągle naszą wyobraźnię, poszerzamy wiedzę, biorąc aktywny w szkoleniach branżowych, odwiedzamy targi i wystawy wnętrzarskie, śledzimy nowości, nie zapominając o jakże ważnych słowach wypowiadanych często przez Miesa van der Rohe – prekursora nowoczesnej architektury: „mniej znaczy więcej”, a dobra aranżacja to przede wszystkim zachowanie równowagi form.

O mnie

Iwona Raczkowska – artystka-plastyk, pomysłodawca, twórca i właściciel Pracowni Projektowej RIR, podróżnik, pilot wycieczek i przewodnik. Piękno, sztuka, kultura i podróże, które pozwalają mi je odkryć to dziedziny obecne w moim życiu niemal od dzieciństwa.

Podróże te dalekie, egzotyczne i te całkiem bliskie dają radość, wytchnienie, inspirują i …uczą. Dzięki nim odkryłam jakże prostą a jednak chyba najważniejszą rzecz: Każdy z Nas pragnie mieć miejsce, nawet takie malutkie, które nazwie DOMEM, miejsce bezpieczne, przyjazne, taką przystań, do której zawsze wraca. A piękno – no cóż – jest wszędzie, wokół nas i …w każdym z nas – by je dostrzec…wystarczy czasem się zatrzymać. A co istotne i czasami trochę zabawne – piękno i sztuka to jednak pojęcia względne, dla różnych osób przybierają różną formę – niektórych zachwyca dzieło wielkiego artysty, innych - naiwny obrazek nieznanego malarza – i dobrze, przecież mamy do tego prawo – o gustach się nie dyskutuje, można je jedynie…kształtować.

Pracownia Projektowa RIR

R –radość i pasja tworzenia, łączenie kultur, wrażliwości i stylów

I – innowacyjne pomysły, inspirowane podróżami

R – realizacja, która zadowala i zachwyca

Zapraszam po wyjątkowy projekt – stworzony tylko dla Ciebie, z myślą wyłącznie o Tobie.


Do góry