RIR Projektowanie Wnętrz


Dlaczego warto wybrać naszą pracownię?


Jesteśmy w stanie dostarczyć Wam projekty praktycznie każdego wnętrza: małe kawalerki, mieszkania średniej wielkości, apartamenty, pokoje wakacyjne, apartamenty wakacyjne, segmenty, domy jednorodzinne, wnętrza biznesowe, restauracyjne, interesujące biuro, gabinety firmowe i wiele innych.

W swoich projektach potrafimy stworzyć wnętrza w różnych stylach – pod poniższym odsyłaczem znajdziecie wizualizacje tego samego pomieszczenia, pierwszy raz w stylu nowoczesnym, drugi raz w stylu klasycznym.

Można u nas zamówić projekt tylko pojedynczego wnętrza np. kuchni albo łazienki. Stworzymy projekt dopasowany na każdą kieszeń.

Znamy standardy rynkowe, ale umiemy też stworzyć zupełnie oryginalne wnętrze oparte o nasze doświadczenia z zagranicznych wojaży i znajomość różnych kultur i stylów.

Działamy na rynku od ponad 10 lat, co powoduje, że mamy poważne doświadczenie w realizacji różnych projektów a jednocześnie nie popadliśmy jeszcze w rutynę, znaną dużym i długoletnim pracowniom architektonicznym. Każdy projekt jest wciąż przez nas traktowany indywidualnie!

Na bieżąco śledzimy nowości, bierzemy udział w targach i szkoleniach, jesteśmy na bieżąco z trendami i modami, ale potrafimy też zaprojektować dom, biuro, mieszkanie lub pomieszczenie w klasycznym stylu.

Oprócz dostarczenia planów, wspieramy Klientów przez udział w zakupach.

Wykonujemy także projekty przez Internet. Dzięki temu można skorzystać z naszych usług nawet z drugiego krańca Polski.

Współpracujemy z wykonawcami wnętrz (zabudowa karton-gips, murarze, malarze itp.) a także stolarzami-meblowymi. Są to sprawdzeni przez nas wykonawcy, z którym kooperujemy od lat.

Na życzenie Klienta możemy również prowadzić nadzór autorski nad realizacją prac ekipy wykonawczej.

Do góry